FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov U11

9. kolo, So 12.11 10:00

FK Kadaň19
FK Baník Sokolov U1118

FK Baník Sokolov U11

11. kolo, St 02.11 16:00

FK Baník Sokolov U1140
FK Baník Sokolov U1116

Loko/1. FC Karlovy Vary A

10. kolo, So 29.10 13:00

FK Baník Sokolov U1113
Loko/1. FC Karlovy Var..19

Náročný prodloužený víkend pro Baníkovské přípravky

Náročný prodloužený víkend pro Baníkovské přípravky

 

 

 

 

 

 

U11

6. 5. 2017, 13:30

FK K.Vary - Sokolov                   9:30 (3:11)

6 - Schimmer

4 - Büchner Radek, Marek

3 - Šustek, Hradecký, Novák

2 - Büchner René, Randa

1 - Bartůšek, Dlábik, Lamberský

8. 5. 2017, 10:00

Turnaj Radonice

Sokolov - Kostelec           10:0      (Hradecký 3, Schimmer 1, Marek V.4, Zazrivec 1, Dlábík 1)

Sokolov - Sokolov 2007   5:0        (Dlábík 2, Šustek 1, Radek B.1, Marek V.1)

Sokolov - Xaverov            1:1       (Dlábík 1)

Sokolov - Boleslav           7:1        (Schimmer 1, Hradecký 2, Zazrivec 1, Dlábík 1,Borolič 1, René B.1)

Sokolov - Vlaším              3:1        (Schimmer 1, Zazrivec 2)

Sokolov - Benešov           1:0        (Schimmer 1)

Umíštění: 1. místo

Nejlepší hráč týmu: Randa Antonín

U10

6. 5. 2017, 13:30

FK Hvězda Cheb - Sokolov            18:20  (9:10)

8 - Putera

3 - Macháček

2 - Häring, Stolec

1- Hora, Přibys, Opatrný, Holovijčuk, Krassa

8. 5. 2017, 10:00

TU Radonice

Nominace:

Toth, Macháček, Stolec, Běhůnek, Přibys, Hora, Opatrný, Holovijčuk, Pikrt, Ungermann, Havránek, Putera

FK Banik Sokolov –FC Sellier Vlašim              0:4

FK Banik Sokolov-- SK Benešov                     1:0 (Putera)

FK Banik Sokolov -- FK Banik Sokolov 06      0:5

FK Banik Sokolov – SK Labský Kostelec        4:0 (2 Putera,Havránek,Toth)

FK Banik Sokolov—SC Xaverov                     3:0 (Putera,Havránek,Toth)

FK Banik Sokolov—FK Bradys-Boleslav         5:1 (3 Putera,Holovijčuk,Opatrný)

Umístění: 3. místo

Hodnocení:

Opět jsme se zůčastnili turnaje pro ročník 2006.Tradičně nám vstup do turnaje nevyšel který jsem jednoznačně prohráli.Potom už ale přišlo zlepšení.Za předvedený výkon musím kluky pochválit.Odměnou jim bylo 3. místo.

U9

6. 5. 2017, 11:30

FK Ostrov - Sokolov        18:33  (9:17

9 - Jankovský

5 - Provazník

4 - Zinner, Randa

3 - Gajič

2 - Böhm, Dufek

1 - Fait, Janků, Machala, Kameňský

8. 5. 2017, 10:00

TU Aš

Nominace:

Machala, Böhm, Randa, Jankovský, Zinner, Feitl, Provazník, Janků, Dufek

Zápasy:

Sokolov - AFK Slivenec         8:1 (Jankovský 3, Provazník 3, Böhm, Zinner)

Sokolov - SK Kladno             2:5 (Dufek, Jankovský)

Sokolov - AŠ "B"                   7:2 (Randa 3, Jankovský 2, Feitl, Zinner)

Sokolov - AŠ "A"                   3:5 (Provazník 2, Zinner)

Sokolov - Hvězda Cheb        2:2 (Böhm, Randa)

Sokolov - FC Cheb                3:2 (Provazník, Jankovský, Randa)

Sokolov - Chodová Planá      9:1 (Provazník 3, Randa 3, Jankovský 2, Feitl)

Umístění: 3. místo

U8

6. 5. 2017, 9:00

FK Hvězda Cheb - Sokolov     44:24 (21:10)

11 - Chumlen

5 - Kravařík

2 - Virčík

1 - Šourek, Hájek, Sofilkanič, Klemm, Buček, Smíšek

8. 5. 2017, 10:00

TU AŠ

Nominace:

Lukáš Vrbický, Matěj Kravařík, Damián Hájek, Václav Buček, Nicolas Chumlen, Jakub Šourek

Výsledky:

FK Baník Sokolov - FC Cheb                               6:2

B: Chumlen 4x, Kravařík 2x

FK Baník Sokolov - Sokol Lázně Kynžvart          2:0

B: Buček 2x

FK Baník Sokolov - TJ Jiskra Aš  B                     10:0

B: Chumlen 5x, Hájek 2x, Kravařík 2x, Buček

FK Baník Sokolov - TJ Jiskra Aš  A                      1:1

B: Chumlen

FK Baník Sokolov - 1. FC Karlovy Vary                7:1

B: Šourek 4x, Chumlen 3x

FK Baník Sokolov - SK Slavia Praha                   4:5

B: Chumlen 2x, Buček. vlastní

FK Baník Sokolov - FK Skalná                             3:0

B: Chumlen, Buček, Kravařík

Konečné umístění FK Baníku Sokolov je 2. místo.

Matěj Kravařík vyhrál v kategorii r.n. 2009 individuální soutěž ve slalomu s míčem a měl jeden z nejlepších časů mezi všemi kategoriemi (2006, 2008, 2009). Gratulujeme!!!

 

Diskuze

Další aktuality

Výsledkový servis přípravek

Výsledkový servis přípravek

U11 14. 5. 2017, 10:00 FK Baník Sokolov - FK Ostrov                         16:7 (9:3) Střelci: 3 - Schimmer, Marek, Novák 2…

Společně v boji o udržení ve FNL!

Společně v boji o udržení ve FNL!

Děkujeme všem Baníkovcům, kteří včera přišli podpořit A tým Baníku Sokolov v boji o udržení ve druhé nejvyšší soutěži!

Náročný prodloužený víkend pro Baníkovské přípravky

Náročný prodloužený víkend pro Baníkovské přípravky

U11 6. 5. 2017, 13:30 FK K.Vary - Sokolov                   9:30 (3:11) 6 - Schimmer 4 - Büchner Radek, Marek 3 - Šustek,…

Skvělé 2. místo si odvezla U10 z Kadaně!

Skvělé 2. místo si odvezla U10 z Kadaně!

EON Cup 2017 - Kadaň Datum a čas:  1.5. - 9.00 hod. Zúčastnění hráči FK Baník Sokolov: Novák, Ungermann,Pikrt,Macháček,…

Výsledky baníkovské mládeže

Výsledky baníkovské mládeže

U11 29. 4. 2017 - TU ČNFS Františkoví Lázně Zápasy a střelci: Sokolov - Jablonec             0:1 Sokolov - Kladno               …

Hráč měsíce za březen se stává Matyáš Putera

Hráč měsíce za březen se stává Matyáš Putera

Nejlepším hráčem za měsíc březen se stal Matyáš Putera z kateforie U10. Gratulujeme!!!

Všechny aktuality

Tabulka

Najdete nás na facebooku

Anketa

Jak se Vám líbí nové stránky?

Ujde to

21%

Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 2429

Archív anket

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 13697
Posledních 30 dnů: 1520 | Posledních 7 dnů: 334 | Poslední den: 38

© 2017 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | kovar@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne