Časté dotazy

1) Proč si máme vybrat právě Baník kemp?

Protože vkládáme do tohoto projektu své jméno, které je zárukou dlouholeté kvalitní práce s mládeží. Nejsme anonymní firma, kemp není pořádán za účelem zisku, ale pro prázdninové vyžití a spokojenost zúčastněných dětí a jejich rodičů. Protože nechceme ustupovat z kvality našeho kempu, tak jsme byli nuceni z důvodu stoupajících cen mírně zdražit, stále však bude vše ve vysokém standartu.

2) Kdo povede tréninkové jednotky?

Troufáme si tvrdit, že to je opět silná stránka našeho kempu. Tréninky povedou téměř výhradně baníkovští trenéři mládeže, kteří v našem klubu vedou kategorie žáků a přípravek, nikoliv lidé bez odbornosti a bez zkušeností práce s dětmi. Tito pracovníci klubu se budou o děti samozřejmě starat nejen v tréninku, ale i v průběhu celého kempového programu. Jednotlivé trenéry budeme postupně představovat, takže již před začátkem kempu budete vědět, kdo bude s Vašimi ratolestmi pracovat.

3) Je kemp určený pouze pro hráče FK Baník Sokolov?

NE! Naopak, vítáme děti všech výkonnostních úrovní a ze všech klubů našeho kraje, samozřejmě se mohou zúčastnit i děti z jiných krajů, pokud jim to vzdálenost umožní. Ke všem dětem budeme přistupovat se stejnou péčí, ať je hráčem Baníku, či nikoliv.

4) Je kemp určen pouze chlapcům?

Kemp je určen pro chlapce i děvčata, jediné omezení je věk (ročníky 2011 až 2018).

5) Co zahrnuje cena 3.750,- korun?

Cena zahrnuje 3x denně jídlo (2x svačina a oběd), pitný režim, veškerou tréninkovou náplň, značkové kraťasy a dres s logem kempu a přezdívkou hráče na zádech, veškeré doprovodné aktivity a dopravu na ně, malý dárek na závěr......

6) Bude se pouze trénovat na hřišti, nebo jsou pro děti připraveny i jiné aktivity?

Stejně jako na loňském Baník kempu budou připraveny i další aktivity, jde přece o prázdniny! Trénink na hřišti je samozřejmě základním kamenem kempu, ale rádi dětem zpříjemníme kemp i dalšími zážitky, máme připraven pestrý program, který budeme postupně představovat. Ale na hřišti se bude skutečně intenzivně pracovat tak, aby si děti odnesly základy nových dovedností a aby se v rámci svých možností individuálně zlepšily. Letošní kemp jsme ještě zatraktivnili novými zážitky, osobnostmi a celodenním výletem!!

6) Jak budou děti rozděleny do skupin?

Baník kemp nemá nic společného s kategoriemi FK Baník, děti jsou z pochopitelných důvodů rozděleny do skupin podle data narození. Nejedná se o výlučně fotbalové soustředění, nehraje zde roli výkonnost, ale klademe důraz na vyžití dětí a prázdninové zážitky. Nezáleží na tom, zda jsou děti již pokročilí hráči, nebo začátečníci, všem se dostane stejné péče.