Naši odchovanci

Michael Krmenčík svoji fotbalovou kariéru začal v klubu TJ Kraslice. Nasledně nastupoval za mládežnické výběry Baníku Sokolov a Viktorie Plzeň se kterou oslavil několik ligových titulů a v roce 2020 následoval přestup do belgické ligy, konkrétně do klubu FC Bruggy. Míša je také reprezentantem ČR.

Petr Jiráček fotbalem začal v Sokole Tuchořice. Ve svých 10 letech přestoupil do sokolovského Baníku. Během působení v Sokolově byl poslán na hostování do klubů SK Buldoci Karlovy Varya SK Slavia Praha. Poté se vrátil do Baníku Sokolov, kde zůstal až do léta 2008. Následovala spěšná léta ve Viktorii Plzeň, s níž vyhrál ligový titul, český pohár i Superpohár. Mimo Česko působil na klubové úrovni v Německu ve VfL Wolfsburg a Hamburger SV. V české seniorské reprezentaci odehrál v letech 2011–2014 28 zápasů a vstřelil 3 góly. Po návratu z Německa oblékal Petr prvoligový dres v AC Sparta Praha, FK Jablonec a v FC Fastav Zlín.

Roman Polom svoji fotbalovou kariéru začal v Baníku Sokolov, odkud v dorostu zamířil do Sparty Praha. V sezóně 2008/09 byl kapitánem mládežnického týmu "letenských" do 19 let, který získal titul ve své kategorii. V dospělé kategorii oblékal dres AC Sparta Praha, FK Dukla Praha, FK Mladá Boleslav, FC Hradec Králové a SK Sigma Olomouc.

Tomáš Vondrášek je odchovancem FK Baník Sokolov, odkud ve věku 16 let odešel do Teplic. Z klubu FK Teplice odešel několikrát na hostování, nejprve na jaře 2007 do FK Ústí nad Labem, poté v létě 2007 do FK Baník Sokolov. Ve FK Ústí nad Labem hostoval i po celý rok 2008.

David Jablonský je český fotbalový obránce, hrál za FK Teplice, ruský celek Tom Tomsk, bulharský Levski Sofia, či momentálně za polskou Cracovii Krakov. Prošel mládežnickou základnou FK Baník Sokolov..

Matěj Majka je další odchovanec FK Baník Sokolov, který přešel do dorosteneckých kategorii AC Sparta Praha. Zároveň je člen reprezentačního výběru mládežnických kategorii. 24. 11. 2016 se v pouhých 16-ti letech dostal na lavičku A týmu Sparty v utkání Evropské ligy proti anglickému Southamptonu.

Jiří Procházka odchovanec Baníku Sokolov, který hrál za ligové týmy jako jsou Ústí nad Labem, Most, FK Baník Sokolov, FK Teplice, FC Varnsdorf.

Jakub Dvořák brankář, který nyní hájí barvy FK Baník Sokolov, svojí kariéru začal na Baník a prošel kluby FK Teplice, 1. FC Karlovy Vary.

Vojtěch Machek další z řady hráčů nynější sestavy FK Baník Sokolov. S fotbalem začal v týmu FK Nejdek, ze kterého přestoupil k nám do mládežnických kategorii. Odtud přestoupil do AC Sparta Praha a z Prahy se dostal i do zahraniční. Jeho fotbalová kariéra pokračovala v Holandsku, kde hrál za ligové týmy jako jsou Feyenoord Rotterdam, S.B.V. Excelsior a Helmond Sport.