FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaj U8 - 16.2.2020

Halový turnaj U8 v režii domácího Baníku

Sportovní hala ISŠTE v Sokolově hostila halový turnaj přípravek v kategorii U8. K vidění bylo celkem osm hvězdných výběrů, které byly rozděleny do červené a modré skupiny po čtyřech týmech. Z těchto skupin následně postupovaly týmy buď do zlaté skupiny nebo stříbrné skupiny.

Červená skupina

Červenou skupinu ovládl tým FK Mostecký, který ve skupině porazil domácí baníkovce v poměru 3:1 a další dva body si tento tým připsal za další dvě remízy. Do zlaté skupiny postoupili také domácí fotbalisté Baníku, kteří ve skupině zaznamenali vítězství nad Novým Sedlem a remízu s FK Tachov. Nové Sedlo s Tachovem tak čekaly zápasy ve stříbrné skupině.

Modrá skupina

Modrá skupina byla plně v režii Junioru Chomutov, který si dokázal připsat plný bodový zisk za tři vítězství. Společně s Chomutovem putoval do zlaté skupiny Žatec, ten ve skupině zaznamenal jedinou porážku právě s Chomutovem. Stříbrná skupina tak čekala na týmy Ostrova a Lomnice.

Stříbrná skupina

Skupina týmů na 3. a 4. místě patřila fotbalistům Nového Sedla, ti tak v konečném žebříčku obsadili 5. místo. Pěkné konečné 6. místo zaujali hráči Tachova, kteří ve stříbrné skupině porazili týmy Ostrova a Lomnice, na které tak čekalo konečné sedmé a osmé místo.

Zlatá skupina

Skupina o medaile byla mimořádně vyrovnaná a o konečném zlatém úspěchu rozhodlo lepší konečné skóre. Konečné 4. místo obsadil tým Žatce, který ve zlaté skupině nezískal ani bod. Na krásném třetím místě se umístil tým Chomutova. Druhé místo bral Most, ten v rozhodujícím utkání pouze remizoval s Baníkem 3:3. Ze zlatého úspěchu se tak mohli radovat domácí fotbalisté ze Sokolova, kteří ve zlaté skupině ukořistili sedm bodů se skóre 14:5.

Individuální ocenění převzali Jan Havel (FK Baník Sokolov - nejlepší hráč turnaje), Jakub Jarolím (Žatec - nejlepší střelec s devíti góly) a Lukáš Kratochvíl (Chomutov - nejlepší brankář turnaje).

 

Další aktuality

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráčem března za přípravkové kategorie byl vyhlášen Martin Opatrný z kategorie U11. Šikovný štírek z nejstarší kategorie přípravek na sebe…

Příspěvky FAČR 2018

Příspěvky FAČR 2018

POZOR - NETÝKÁ SE DĚTÍ, KTERÉ NEMAJÍ ČLENSTVÍ FAČR (U7 a Vstupní výběr)!!!

On-line trenérský kurz Grassroots Leader pro rodiče a nové trenéry

On-line trenérský kurz Grassroots Leader pro rodiče a nové trenéry

Nyní si rodiče a začínající trenéři mohou vyzkoušet a doplnit své vědomosti z oblasti trénování přípravek v on-line trenérském kurzu…

Nové video v sekci Sportovní příprava dětí

Nové video v sekci Sportovní příprava dětí

Hezké video s kompenzačními a protahovacími cvičeními pro přípravkové kategorie z dílny FAČRu - odkaz ZDE

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 41372
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 68 | Poslední den: 14

© 2020 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne