Turnaj U8 - 16.2.2020

Halový turnaj U8 v režii domácího Baníku

Sportovní hala ISŠTE v Sokolově hostila halový turnaj přípravek v kategorii U8. K vidění bylo celkem osm hvězdných výběrů, které byly rozděleny do červené a modré skupiny po čtyřech týmech. Z těchto skupin následně postupovaly týmy buď do zlaté skupiny nebo stříbrné skupiny.

Červená skupina

Červenou skupinu ovládl tým FK Mostecký, který ve skupině porazil domácí baníkovce v poměru 3:1 a další dva body si tento tým připsal za další dvě remízy. Do zlaté skupiny postoupili také domácí fotbalisté Baníku, kteří ve skupině zaznamenali vítězství nad Novým Sedlem a remízu s FK Tachov. Nové Sedlo s Tachovem tak čekaly zápasy ve stříbrné skupině.

Modrá skupina

Modrá skupina byla plně v režii Junioru Chomutov, který si dokázal připsat plný bodový zisk za tři vítězství. Společně s Chomutovem putoval do zlaté skupiny Žatec, ten ve skupině zaznamenal jedinou porážku právě s Chomutovem. Stříbrná skupina tak čekala na týmy Ostrova a Lomnice.

Stříbrná skupina

Skupina týmů na 3. a 4. místě patřila fotbalistům Nového Sedla, ti tak v konečném žebříčku obsadili 5. místo. Pěkné konečné 6. místo zaujali hráči Tachova, kteří ve stříbrné skupině porazili týmy Ostrova a Lomnice, na které tak čekalo konečné sedmé a osmé místo.

Zlatá skupina

Skupina o medaile byla mimořádně vyrovnaná a o konečném zlatém úspěchu rozhodlo lepší konečné skóre. Konečné 4. místo obsadil tým Žatce, který ve zlaté skupině nezískal ani bod. Na krásném třetím místě se umístil tým Chomutova. Druhé místo bral Most, ten v rozhodujícím utkání pouze remizoval s Baníkem 3:3. Ze zlatého úspěchu se tak mohli radovat domácí fotbalisté ze Sokolova, kteří ve zlaté skupině ukořistili sedm bodů se skóre 14:5.

Individuální ocenění převzali Jan Havel (FK Baník Sokolov - nejlepší hráč turnaje), Jakub Jarolím (Žatec - nejlepší střelec s devíti góly) a Lukáš Kratochvíl (Chomutov - nejlepší brankář turnaje).

Posledních 30 dnů: 611 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 12