FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Advent Cupy přípravek

Advent Cupy, naše vánoční turnaje, jsou v několika ohledech specifické. Hrajeme totiž za jakéhokoliv počasí venku, turnaje jsou navrženy tak, aby utkání frčela bez velkých přestávek a při sudém počtu žádný tým nestál. Nebojte, nebudete nikde celý den mrznout, za 2 hodiny je hotovo a odehrajete solidní herní čas. 
A protože Advent je časem, kdy myslíme na ty, kdo nemají tolik štěstí, aby byli zdraví a mohli být v předvánočním čase se svojí rodinou, tak již třetím rokem mohou dát účastníci turnaje a jejich doprovod, fanoušci, nebo i funkcionáři klubů pod náš vánoční stromeček  dáreček. Všechny takto vybrané dárky po skončení turnajů odvezou kluci a holky z našich přípravek do nemocnic v karlovarském kraji, kde je jménem všech zúčastněných klubů předají dětem, které tráví adventní čas v některé z nich. V minulých letech měla tato akce takový úspěch, že se dostalo na všechny tři okresní nemocnice  v KV kraji!! Letos máme malou novinku, Destiny Laser, který dodává medaile na naše turnaje, věnoval na každý turnaj 30 drobných přívěšků s motivem daného turnaje, které získá na každém turnaji 30 prvních lidiček, kteří věnují dáreček pod náš vánoční stromeček. Tyto přívěšky jsou zcela jedinečné, každý je opatřený sériovým cislem 1-30. Na konci každého turnaje bude jedno číslo vylosováno a výherce obdrží nějakou vánoční dobrotu. Prosíme jen, aby dárky byly pokud možno nové a opatřené cedulkou pro koho jsou určené (např. chlapec/4-5 let). Níže se můžete podívat  na fotky z minulých ročníků.

Na konci každého turnaje také vyhlašujeme nejvánočnější tým, který dostane kyblík oblíbených bonbónů. Mrkněte taky na fotky z výroby medailí, které budou vyrobeny ze dřeva speciálně v designu Advent cupů

.

 

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 70507
Posledních 30 dnů: 531 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17

© 2024 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne