FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přátelská utkání U10

 

Přátelská utkání 2023-24 (U10)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
09.08.2023 14:00 L.Kynžvart L.Kynžvart 31:1
10.08.2023 15:00 FK Sklaná Skalná 24:5
19.08.2023 11:00 Junior Chomutov Bohemia 33:11
14.11.2023 16:00 FK Loket U11 Bohemia 5:1
15.02.2024 15:30 TJ Slavoj Kynšperk Kynšperk hala 18:14
21.03.2024 16:00 FC Františkovy Lázně U11 Fr. Lázně tráva 11:2
29.03.2024 13:00 FK Hvězda Cheb U10 Bohemia tráva 29:10
         
         

 

Turnaje 2023-24 (U10)

 

Datum Místo Umístění
26.08.2022 Turnaj Choceň 5. místo
14.09.2023 Planeo 1. předkolo Most - Čepirohy 2. místo
23.09.2023 Minirepublika Vlašim 7. místo
05.10.2023 Planeo 2. předkolo Chomutov 1. místo
14.10.2023 Minirepublika Hrušovany 6. místo
07.11.2023 Planeo kvalifikace Motorlet Praha 8. místo
11.11.2023 Náš turnaj - 08:00 Koloděje 3. místo
18.11.2023 Minirepublika- 11:00 Sokolov 5. místo
25.11.2023 Náš turnaj - 14:00 D.Břežany 6. místo
09.12.2023 Advent Cup - 10:00 Bohemia 1. místo
13.01.2024 Náš turnaj - 08:30 D.Břežany 1. místo
21.01.2024 Zimní miniliga - 10:00 Chomutov 3. místo
28.01.2024 Zimní miniliga - 10:00 Neratovice 4. místo
10.02.2024 Turnaj- 08:30 Kynšperk 7. místo
11.02.2024 Zimní miniliga - 10:00 Velvary 2. místo
17.02.2024 Náš turnaj - 08:30 D.Břežany 3. místo
25.02.2024 Zimní miniliga - 13:00 Most 1. místo
02.03.2024 Zimní miniliga - 10:00 Vlašim 4. místo
09.03.2024 Náš turnaj - 08.30 D.Břežany 4. místo
16.03.2024 Zimní miniliga - 09:00  Sokolov 3. místo
23.03.2024 Zimní miniliga - 15:00 Most 4. místo
24.03.2024 Turnaj Modrá - 12:00 Modrá u Děčína 3. místo
06.04.2024 Zimní miniliga - 10:00 Kladno 4. místo
13.04.2024 Minirepublika - 10:00 Admira Praha 2. místo
21.04.2024 Malý fotbal - 10:00 Plzeň 11. místo
01.05.2024 O pohár Pláničky - 09:00 4. místo
08.05.2024 Flimo Cup - 09:00 Lázně Kynžvart  
25.05.2024 Turnaj 10:00 Ústí n/L - Klíše  
15.06.2024 Minirepublika - 10:00 Brno - Líšeň  

 

Přátelská utkání 2022-23 (U9)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
23.8.22 16:00 SK Slavia Praha Blšany Vítězství
15.10.22 10:00 FCVP  Plzeň bez výsledku
20.10.22 16:00 FK Olympie Březová Březová bez výsledku
14.11.22 17:00 Lomnice Bohemka remíza
19.11.22 14:00 Loket Bohemka výhra
23.11.22 17:00 Chodov Chodov/hala remíza
25.01.23 17:00 Chodov Chodov/hala výhra
03.03.23 16:00 Lomnice Bohemka výhra

 

Turnaje 2022-23 (U9)

 

Datum Místo Umístění
03.09.2022 Turnaj Jablonec 16.
17.09.2022 Minirepublika Jihlava 4.
05.10.2022 Kvalifikace Planeo Plzeň 7.
22.10.2022 Minirepublika Nový Bydžov 5.
12.11.2022 Minirepublika Brno 3.
26.11.2022 - 11:00 Turnaj Roudnice/Počáply bez pořadí
03.12.2022  Vánoční turnaj Bohemia UMT 2.
14.01.2023 - 13:30 Vokovická liga Praha UMT 3.
21.01.2023 - 12:30 Vokovická liga Praha UMT 1.
28.01.2023 - 14:00 Triangl Litvínov UMT bez pořadí
18.02.2023 - 13:30 Vokovická liga Praha UMT bez pořadí
25.02.2023 - 13:30 Vokovická liga Praha UMT bez pořadí
04.03.2023 - 13:30 Vokovická liga Praha UMT 2. místo
25.03.2023  - 13:00 Miniturnaj Chomutov 3. místo
18.03.2023 - 10:00 Triangl Bohemia UMT 1. místo
15.04.2023 Minirepublika Líšeň 2. místo
29.04.2023 Minirepublika Bohemia tráva 3. místo
01.05.2023 O pohár Pláničky 2. místo
08.05.2023 Flimo Cup Lázně Kynžvart 1. místo
13.05.2023 Minirepublika Vlašim 7. místo
24.-25.06.2023 Turnaj Neštěmice 14. místo

 

Přátelská utkání 2021-22 (U8)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
10.08.21 17:00 Hvězda Cheb Cheb 12:28
27.08.21 16:30 Lomnice Sokolov 31:15
17.1.22 16:00 Kynšperk Kynšperk 28:13
18.1.22 16:30 Hvězda Cheb Cheb 17:17
19.2.22 12:00 FK Ústí nad Labem Sokolov 29:19

 

Turnaje 2021-22 (U8)

 

Datum Místo Umístění
22.08.2021 Sedlec 4. místo
04.09.2021 Jablonec  20. místo
21.09.2021 Most - Souš 1. místo
04.10.2021 Motorlet Praha 2. místo
27.11.2021 Dolní Břežany 2. místo
28.11.2021 Koloděje 2. místo
11.12.2021 Koloděje 1. místo
18.12.2021 Bohemia UMT 2. a 4. místo
16.01.2022 Zákupy 3.místo
29.01.2022 Rokycany 4.místo
06.02.2022 Koloděje 1.místo
13.02.2022 Koloděje 1.místo
06.03.2022 Jirkov 2.místo
12.03.202 Koloděje 1.místo
13.03.2022 Dolní Břežany 2013 (U9) 3.místo
27.03.2022 Neratovice 4 týmy - bez umístění
09.04.2022 Plzeň - triang  12 hod. bez umístění
23.4.2022 Roudnice nad   Labem 19.místo
30.04.2022 Plzeň - triang   bez umístění
28.05.202 Uhlířské Janovice (?) 17. místo
4.-5.6.2022 Finále Pohár Mládeže - Benešov 22. místo
12.06.2022 Jirkov 4.místo
18.6.2022 Ostrov 4. místo
19.6.2022 Cheb 2.místo
25.6. 2022 Citice 2. místo

 

Přípravná utkání a turnaje 2020/21 (U7)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Soupeř Výsledek Místo/Povrch Propozice
Turnaj 16.08.20 14:00 N.Sedlo U8 1. místo N.Sedlo, tráva  
PU 23.08.20 10:00 N.Role U9 5:11 N.Role, tráva  
Turnaj 30.08.20 09:00 Ročník 2013 7. místo Ostrov - tráva ZDE
Turnaj 20.09.20 09:00 Ročník 2014 3. místo Hrádek - tráva ZDE
PU 27.09.20 10:00 Lomnice U9 12:12 Bohemia UMT  
PU 04.12.20 16:00 N. Role U9 4:12 N. Role UMT  
PU 11.12.20 16:00 Lomnice U9 6:10 Bohemia UMT  
PU 12.12.20 10:00 Hv. Cheb U7 50:1

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 70507
Posledních 30 dnů: 531 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17

© 2024 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne