FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přátelská utkání U11

 

Přátelská utkání 2022-23 (U11)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
09.08.2022 10:00 FTA Praha U11 Skalná  12:3
10.08.2022 17:00 Jiskra Aš U13 7:5
         
         
         
         
         
         
         

 

Turnaje 2022-23 (U11)

 

Datum Místo Umístění
27.08.2022 Hvězda Cup Hvězda Cheb UMT  
04.09.2022 Litoměřice Litoměřice  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Přátelská utkání 2021-22 (U10)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
12.08.2021 17:00 FTA Praha Bohemia  15:17
16.08.2021 15:00 Kemp FK Skalná Skalná 15:6
22.08.2021 16:30 U9 Bohemia 14:12
14.02.2022 13:45 BU N. Sedlo U13 N. Sedlo 6:6
25.02.2022 18:00 FK Nová Role U11 N. Role 10:0
26.02.2022 13:00 Baník Union N.Sedlo U13 N.Sedlo 4:7
16.03.2022 15:30 Baník Union N.Sedlo U13 Bohemia 10:4
18.03.2022 09:30 Junior Chomutov U10 Blšany 14:3
09.08.2022 10:00 FTA Praha U11 Skalná  

 

Turnaje 2021-22 (U10)

 

Datum Místo Umístění
22.08.2021 Sedlec 1. místo
29.08.2021 Litoměřice 1. místo
23.09.2021 Pohár mládeže Plzeň-Petřín 1. místo
25.09.2021 minirepublika Sokolov ZRUŠENO
28.09.2021 satelit KH (12.30) K. Vary 1.místo
12.10. 2021 Pohár mládeže Most 2. místo
23.10.2021 Minirepublika Benešov 2. místo
28.10.2021 satelit KH Most 1. místo
13.11.2021 Minirepublika Č.Budějovice zrušeno
14.11.2021 satelit KH (10:00) Chomutov UMT zrušeno
20.11.2021 satelit KH Bohemia UMT 1.místo
28.11.2021 turnaj trojic Rokycany zrušeno
05.12.2021 (11.30-14.00) Dolní Břežany 4. místo
11.12.2021 (08.30-13.00) Dolní Břežany 1. místo
18.12.2021 (13:00-15:00) Bohemia UMT 1.a 2. místo
09.01.2022 (08.30-13.00) Dolní Břežany UMT 5. místo
16.01.2022 Zákupy hala 3. místo
29.01.2022  Rokycany hala 1. místo
05.02.2022 (09.00-14.00) Most hala 2. místo
06.02.2022 (13.15-17.30) Dolní Břežany UMT 3. místo
20.02.2022 Satelit Kr.hory 11:00 K.Vary UMT 2. místo
05.03.2022 Satelit Kr.hory 10:30 Chomutov - Monika 1. místo
26.03.2022 Satelit Kr.hory 14:30 Chomutov - Monika zrušeno
09.04.2022 Minirepublika  Brno -Líšeň 2. místo
17.04.2022 Satelit Kr.hory 10:00 Bohemia UMT zrušeno
23.04.2022 turnaj Modrá Modrá tráva 12. místo
30.04.2022 Minirepublika Č.Budějovice 3. místo
08.05.2022 DoMa turnaj  Blšany tráva 12. místo
14.-15. 5. finále Poháru mládeže Uničov 15. místo
28.05.2022 Minirepublika Příbram 3. místo
18.06.2022 Den plný fotbalu Ostrov tráva 1. a 3. místo
25.06.2022 Turnaj Citice Citice tráva 1. a 2. místo
27.08.2022 Hvězda Cup Hvězda Cheb UMT  

 

Přípravná utkání a turnaje 2020/21 (U9)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Místo Výsledek Povrch
miniturnaj r.2011 22.8 10.00 Cheb 3. místo umt
přátelský turnaj r.2012 23.8. 10.00 Blšany hráno bez umístění tráva
Polaban Cup 30.8. 9.00 Roudnice n.L. 10.místo tráva
Turnaj DDM U9 6.9. 10.00 Rokycany 5.místo tráva
Joma cup 26.9. 9.00 Jirkov zrušeno tráva
minirepublika 17.10 11.00 Sokolov  zrušeno  
turnaj.M. Kocourka 28.10   Blšany zrušeno tráva
minirepublika 7.11   Ml.Boleslav zrušeno  
turnaj  r. 2012 23.1/21   Chomutov zrušeno hala
domácí turnaj U9 30.1./21 8.00 Sokolov zrušeno hala
turnaj r.2012 7.2.   Most zrušeno hala
Turnaj M.Vitnera 21.2 odpoledne Hořovice zrušeno hala
Joma cup 6.3. 9.00 Jirkov zrušeno  
turnaj r.2012 28.3 odpoledne Všeradice zrušeno  
turnaj ml. přípravka 05.06.21 09:00 1. místo tráva
turnaj r.2012 21.06.21 09:00 Koloděje 1. místo tráva
turnaj st. přípravka 26.06.21 09:00 Citice 5. místo tráva

 

2019/20 (U8)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Místo Výsledek Povrch
Polaban Cup 25.8.2019 8.30 Roudnice n.L. 5.místo tráva
minirepublika 14.9.2019   Bohemians   tráva
Ondrášovka  8.10.2019   Motorlet Praha 1.místo umt
minirepublika 12.10.2019   Sokolov 2.místo umt
turnaj M.Kocourka 28.10.2019 8.30 Dlouhá Lhota   tráva
minirepublika 2.11.2019   Č.Budějovice   tráva
turnaj r.2011 14.12.2019 9.00 Kynžvart 1.místo  hala
turnaj r.2012 12.1.2020   Chomutov 1.místo hala
triangl r.2011 25.1.2020 13.00 Chomutov   umt
turnaj r.2011 2.2.2020 8.30 Cheb 6.místo hala
turnaj r.2011 15.2.2020 9.00 Fr. Lázně  5.místo hala
turnaj r.2012  16.2.2020 9.00 Sokolov 1.místo hala
turnaj r.2011 22.2.2020 8.30 3.místo hala
turnaj ml.přípravek 7.3.2020 9.00 Kynšperk 1.místo hala
turnaj r.2012 22.3.2020   Blšany  zrušeno tráva
minirepublika 18.4.2020   Tábor zrušeno  
turnaj r.2012  1.5.2020 9.00 Radonice u Prahy zrušeno tráva
minirepublika 16.5.2020   Malacky (Slovensko) zrušeno  
minirepublika 23.5.2020 11,00 Chomutov 9.místo tráva
PU x Sedlec 30.5.2020 15.00 umt Bohemia zrušeno umt
minirepublika  6.6.2020 11.00 Č.Budějovice   tráva
přátelský turnaj r.2012 6.6.2020 10.00 Hrádek u Rokycan   tráva
turnaj r.2011 14.6.2020 9.00 Jirkov 9,místo tráva
turnaj r.2011 a ml. 20.6.2020 10.00 4.místo tráva
Ondrášovka 26.,27.6.   Benešov 19.místo tráva
Polaban cup 30.8.2020 9.00 Roudnice nad Labem   tráva

 

2018/19 (U7)

 
Utkání/turnaj Termín Čas Místo Výsledek Povrch
Polaban Cup 26.8. 9.00 Roudnice n. Labem bez výsledků tráva
Kohouti Cup 4.11. 9.00 Rokycany 2.místo hala

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 57679
Posledních 30 dnů: 471 | Posledních 7 dnů: 159 | Poslední den: 14

© 2022 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne