FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přátelská utkání U11

Přátelská utkání 2021-22 (U11)

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
12.8. 17:00 FTA Bohemka  
16.8. 17:00 Jiskra Aš U13 Skalná

6:6

Hrouda 3x, Richter 2x, Harcuba

28.8. 10:00

FŠ Litvínov

 

 

Most

Most

5:0

Trencsényi 2x, Richter 2x, Harcuba

8:8

Procházka 2x, Trencsényi 2x, Hrouda, Pokorný, Macalík, Strupf

29.8. 10:00 Slavia K.V. Bohemka

27:31

Hrouda 7x, Pakosta 4x, Richter 3x, Petričák 3x, Procházka 2x, Macalík 2x, Správka 2x, Trencsényi 2x, Harcuba, Stingl

17.10. 10:00 Slavia K.V. Bohemka  
         
         

 

Turnaje 2021-22 (U11)

Datum Místo Umístění
21.8. Cheb 3. místo
22.8. Plzeň

7. místo

11. místo

27.9.

Pohár mládeže

Plzeň

 
28.9. Jirkov  
     
     

 

Minirepublika 2021-22 (U11)

Datum Místo  
18.9. - 12:00 Třebíč výsledky
9.10. Sokolov  
30.10. Brno  
     
     

 

 

 

 

Přátelská utkání 2020/21 (U10)

Kdy

Kde

Soupeř

Výsledek

30.8.2020

Bohemka PTU ---

10.1.2021 - 10:00

Bohemka FC Slavia Karlovy Vary  

17.1.2021

Chomutov

PTU - 2 týmy

 

31.1.2021

Chomutov PTU - 2 týmy  

28.2.2021

Chomutov PTU - 2 týmy  

7.3.2021

Chomutov PTU - 2 týmy  

20.3.2021

Chomutov PTU - 2 týmy  

Minirepublika 2020/21 (U10)

Kdy Čas Kde

Výsledky

19.9.2020

11:00- 15:00 Táborsko - Sezimovo Ústí výsledky

3.10.2020

13:00 - 17:00

Strakonice

výsledky

 

Seznam turnajů 2020/21 (U10)

Kdy

Čas

Kde

Umístění

16.8.2020

9:00 - 13:00 Nové Sedlo 2. a 3. místo

22.8.2020

10:00 - 13:00 Hvězda Cheb 3. místo

22.8.2020

9:00 - 16:00 Petřín Plzeň 4. místo

10.10.2020

8:00 - 17:00 Roudnice nad Labem odložen

12.10.2020

10:00 - 15:00 Ondrášovka cup - Plzeň odložen

9.1.2021

8:00 - 13:00 Jirkov - hala zrušeno

16.1.2021

8:00 - 15:00 Sokolov - hala zrušeno

05.06.2021

9:00 - 15:00 Aš - tráva 1. místo

12.06.2021

8:00 - 17:00 Roudnice nad Labem 9. místo

26.06.2021

9:00 - 16:00 Praha - Tempo cup 11. místo

 

 

Přátelská utkání 2019/20 (U9)

Kdy

Kde

Soupeř

Výsledek

20.8.2019 - 17:00

Bohemka FKBS U9 - Lomnice ----

22.8.2019 - 17:00

Abertamy

FKBS U9 - Mostecký FK ----

9.11.2019 - 10:30

Bohemka FKBS U9 - Slavia K. V. ----

17.11.2019 - 10:30

Bohemka FKBS U9 - Slavia K.V. ----

25.1.2020 - 13:00

Chomutov - UMT

přátelský turnaj (2 týmy)

 

9.2.2020 - 12:00

Chomutov - UMT

přátelský turnaj (2 týmy)

 

16.2.2020 - 12:00

Chomutov - UMT

přátelský turnaj

 

24.2.2020 - 14:30

Bohemka  FKBS U9 - Loko K.V. U11  

16.5.2020 - 14:00

Chomutov Junior Chomutov - FKBS U9 30:48

23.5.2020 - 14:00

Bohemka FKBS U9 - Junior Chomutov 45:21

31.5.2020 - 14:00

Bohemka Přátelský turnaj

výsledky

7.6.2020 - 14:00

Bohemka Přátelský turnaj výsledky

21.6.2020 - 14:00

Bohemka Přátelský turnaj výsledky

 

Seznam turnajů 2019/20 (U9)

Kdy

Čas

Kde

Umístění

24.8.2019

8:00 - 16:00 Petřín Plzeň - tráva 13. místo

25.8.2019

14:00 - 17:00 Sokolov - Bohemka 2. místo

10.10.2019

10:00 - 15:00

Ondrášovka cup

Motorlet Praha

6. místo

19.10.-20.10.2019

8:00 - 15:00 Spořice - tráva 11. místo

16.11.2019

9:00 - 14:00 Chomutov - hala 5. místo

24.11.2019

9:00 - 13:00 Lázně Kynžvart - hala 1. místo

30.11.2019

9:00 - 14:00 Spořice - hala 1. místo

8.12.2019

13:00 - 19:00 Karlovy Vary 5. místo

14.12.2019

8:00 - 13:00 Rokycany - hala 5. místo

21.12.2019

8:30 - 13:00 Ostrov - hala 5. místo

5.1.2020

8:30 - 14:00 Cheb - hala 2. místo

11.1.2020

9:00 - 15:00 Jirkov - hala 1. místo

19.1.2020

14:30 - 19:00 Cheb - hala 3. místo

1.2.2020

14:00 - 19:00

Sokolov - hala

2místo

16.2.2020

9:00 - 14:00 Plzeň - hala 5. místo

29.2.2020

13:00 - 16:00 Rokycany - hala 3. místo

1.5.2020

9:00 - 16:00 Lázně Kynžvart - tráva zrušeno

9.-10.5.2020

9:00 - 16:00 Spořice - tráva zrušeno

14.6.2020

9:00 - 15:00 Jirkov - tráva  4. místo

20.6.-21.6.2020

9:00 - 16:00 Povrly - tráva (2 týmy) zrušeno

 

Turnaje sezóna 2018/2019 U8

26.8.2018

Plzeň - Petřín 17. místo

25.9.2018

Ondrášovka cup - Praha 7. místo

10.11.2018

Mariánské Lázně 1. místo

17.11.2018

Rokycany 1. místo

25.11.2018

Praha Braník 5. místo

9.12.2018

Praha Koloděje 4. místo

15.12.2018

Ostrov 4. místo

16.12.2018

Plzeň 5. místo

19.1.2019

Rokycany 3. místo

26.1.2019

Gera - D 10. místo

9.2.2019

Sokolov 3. místo

17.2.2019

Plzeň 5. místo

2.3.2019

Ostrov 4. místo

17.3.2019

Plzeň 6. místo

23.3.2019

Plzeň - přátelský turnaj ----

1.6.2019

Vykáň 6. místo

8.6.2019

Jirkov 6. místo

22.6.2019

Ostrov 4. místo

29.6.2019

Citice 1. místo

 

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 51183
Posledních 30 dnů: 933 | Posledních 7 dnů: 275 | Poslední den: 33

© 2021 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne