FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přátelská utkání U9

 

Přátelská utkání 2023-24 (U9)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
2.9.23 9:30 TEPLICE TEPLICE 18:9
24.2.24 10:00 Hvězda Cheb Sokolov  
         
         
         
         
         
         
         

 

Turnaje 2023-24 (U9)

 

Datum Místo Umístění
26.8.2023-turnaj Most 4.místo
13.9.2023-Planeo cup Chomutov 1.místo
16.9.2023-Minirepublika Praha 7.místo
4.10.2023-Planeo cup Most 2.místo
2.11.2023-Planeo cup Praha 6.místo
11.11.2023 - triangl Sokolov bez výsledků
18.11.2023 - triangl Chomutov Bez výsledků
2.12.2023-Advent cup Sokolov 2.místo
27.1.2024 - turnaj Černošice Černošice 4.místo
22.-23.6.2024 - Pohár českého lva Ústí - Neštěmice  
3.12.23 - turnaj Spořice Spořice 3.místo
2.3.2024 - Turnaj D.Břežany Dolní Břežany  
1.5.2024 - O pohár Pláničky  
3.2.2024 - Turnaj Nejdek Potůčky 1.místo
21.1.2024 - triangl Chomutov Chomutov Bez umístění
18.2.2024 - triangl Chomutov Chomutov Bez umístění
15.6.2024 - Demisport Cup Blšany  
13.4.2024 - minirepublika ?  
8.6.2024 - minirepublika ?  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Turnaje 2022-23 (U8)

 

Datum Místo Umístění
06.09.2022 Planeo Cup 2. předkolo Chomutov tráva 2. místo
27.11.2022 Turnaj Koloděje Koloděje UMT 4.místo
03.12.2022 (10:00) Vánoční turnaj Bohemia UMT 4.místo
17.12.2022 Turnaj Ostrov Ostrov hala 4.místo
21.01.2023 Bambini Cup  Gera (SRN) hala 9.místo
15.01.2023 Turnaj Koloděje Koloděje 4.místo
29.01.2023 Turnaj Kynžvart Kynžvart 3.místo
05.02.2023 Turnaj Jirkov Jirkov 8.místo
25.02.2023 Turnaj Dolní Břežany Dolní Břežany 1.místo
04.03.2023 Turnaj Skalná Skalná 5.místo
18.03.2023 Tiangl doma 10:00 Bohemia UMT bez umístění
22.04.2023 Minirepublika Admira Praha 6.místo
06.05.2023 Minirepublika Velvary?? 7.místo
20.05.2023 Minirepublika Kolín 8.místo
12.03.2023 Turnaj Dolní Břežany Dolní Břežany 5.místo
25.03.2023 Turnaj Černošice Černošice 5.místo
11.06.2023 Turnaj 3x3 Cheb Cheb 3. místo
24.06.2023 Den plný fotbalu Ostrov 4. místo
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Přípravná utkání a turnaje 2021/22 (U7)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Místo Výsledek Povrch
TURNAJ BAMBINI 13.11. 9:00 JIRKOV bez umístění (2 týmy) TĚLOC
TURNAJ ROKYCANY 14.11. 9:00 ROKYCANY bez umístění  TĚLOC
TURNAJ BŘEŽANY 27.11. 11:30 BŘEŽANY 5. místo TĚLOC
TURNAJ KYNŽVART 4.12. 9:00 KYNŽVART bez umístění (2 týmy) TĚLOC
TURNAJ KOLODĚJE 11.12. 11:00 KOLODĚJE 3.místo UMT
TURNAJ ZÁKUPY 16.1. 8:00 ZÁKUPY 7. místo TĚLOC
TURNAJ CHEB 16.1. 9:00 CHEB 3. místo  TĚLOC
TURNAJ KYNŽVART 9.1. 9:00 KYNŽVART bez umístění (dva týmy) TĚLOC
TURNAJ HOŘOVICE 13.2. 8:30 HOŘOVICE 1. místo (dva týmy) TĚLOC
TURNAJ KOLODĚJE 19.2. 11:00 KOLODĚJE 5. Místo UMT
TURNAJ KYNŽVART 20.3. 9:00 KYNŽVART bez umístění (2 týmy) TĚLOC
TURNAJ CHEB 27.3. 9:00 CHEB 2. Místo (2 týmy) TĚLOC
TURNAJ VŠERADICE 2.4. 12:00 VŠERADICE bez umístění (2 týmy) UMT
TURNAJ KYNŽVART 1.5. 9:00 KYNŽVART bez umístění (2 týmy) TRÁVA
TURNAJ OSTROV 18.6. 9:00 OSTROV 4.místo TRÁVA
TURNAJ AŠ 18.6. 9:00 4.místo TRÁVA
TURNAJ JIRKOV 19.6. 9:00 JIRKOV bez umístění TRÁVA
TURNAJ MOTORLET 12.6. 10:00 Praha 5.místo TRÁVA
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 69140
Posledních 30 dnů: 698 | Posledních 7 dnů: 205 | Poslední den: 17

© 2024 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne