FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přátelská utkání U9

 

Přátelská utkání 2022-23 (U9)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Turnaje 2022-23 (U9)

 

Datum Místo Umístění
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Přátelská utkání 2021-22 (U8)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
10.08.21 17:00 Hvězda Cheb Cheb 12:28
27.08.21 16:30 Lomnice Sokolov 31:15
17.1.22 16:00 Kynšperk Kynšperk 28:13
18.1.22 16:30 Hvězda Cheb Cheb 17:17
19.2.22 12:00 FK Ústí nad Labem Sokolov 29:19
         

 

Turnaje 2021-22 (U8)

 

Datum Místo Umístění
22.08.2021 Sedlec 4. místo
04.09.2021 Jablonec  20. místo
21.09.2021 Most - Souš 1. místo
04.10.2021 Motorlet Praha 2. místo
27.11.2021 Dolní Břežany 2. místo
28.11.2021 Koloděje 2. místo
11.12.2021 Koloděje 1. místo
18.12.2021 Bohemia UMT 2. a 4. místo
16.01.2022 Zákupy 3.místo
29.01.2022 Rokycany 4.místo
06.02.2022 Koloděje 1.místo
13.02.2022 Koloděje 1.místo
06.03.2022 Jirkov 2.místo
12.03.202 Koloděje 1.místo
13.03.2022 Dolní Břežany 2013 (U9) 3.místo
27.03.2022 Neratovice 4 týmy - bez umístění
09.04.2022 Plzeň - triang  12 hod. bez umístění
23.4.2022 Roudnice nad   Labem 19.místo
30.04.2022 Plzeň - triang   bez umístění
28.05.202 Uhlířské Janovice (?) 17. místo
4.-5.6.2022 Finále Pohár Mládeže - Benešov 22. místo
12.06.2022 Jirkov 4.místo
18.6.2022 Ostrov 4. místo
19.6.2022 Cheb 2.místo
25.6. 2022 Citice 2. místo
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Přípravná utkání a turnaje 2020/21 (U7)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Soupeř Výsledek Místo/Povrch Propozice
Turnaj 16.08.20 14:00 N.Sedlo U8 1. místo N.Sedlo, tráva  
PU 23.08.20 10:00 N.Role U9 5:11 N.Role, tráva  
Turnaj 30.08.20 09:00 Ročník 2013 7. místo Ostrov - tráva ZDE
Turnaj 20.09.20 09:00 Ročník 2014 3. místo Hrádek - tráva ZDE
PU 27.09.20 10:00 Lomnice U9 12:12 Bohemia UMT  
PU 04.12.20 16:00 N. Role U9 4:12 N. Role UMT  
PU 11.12.20 16:00 Lomnice U9 6:10 Bohemia UMT  
PU 12.12.20 10:00 Hv. Cheb U7 50:1 Bohemia UMT  
PU 16.05.21 16:00 N.Role U8 27:11 N.Role UMT  
PU 23.05.21 10:00 Kraslice U9 20:7 Kraslice tráva  
PU 28.05.21 16:00 Lomnice U9 15:18 Bohemia tráva  
PU 04.06.21 16:30 D.Rychnov U9 14:8 Rychnov tráva  
PU 11.06.21 16:00 Lomnice U9 8:12 Lomnice tráva  
TU 19.06.21 08:30 ročník 2014 1. místo Koloděje tráva  
TU 22.06.21 17:00 Kraslice U9 27:5 Bohemia tráva  
             
             
             
             
             
             
             
             

Přátelská utkání 2019-20 (U6)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
         
         
         
         

 

Turnaje 2019-20 (U6)

 

Datum Místo Umístění
25.01.2020 Cheb 8. místo
09.02.2020 Jirkov bez umístění
14.06.2020 Jirkov 2 týmy - bez umístění
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 57679
Posledních 30 dnů: 471 | Posledních 7 dnů: 159 | Poslední den: 14

© 2022 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne