FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

U17

Přípravná utkání a turnaje 2023/24 (U17)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Soupeř Výsledek Místo/Povrch Propozice
Ústí n./L. - U17 16.7.2023 12:00 Ústí n./L. 5:1 Ústí  
Chomutov - U17 20.7.2023 17:00 Chomutov 4:3 Kraslice  
U17 - Most 29.7.2023 14:00 Most 0:3 Sokolov tráva  
přípravné utkání 13.1.2024 13:00 SŠ Plzeň 4:3 UMT Sokolov  
přípravné utkání 20.1.2024 12:00 Most 4:2 Most  
přípravné utkání 27.1.2024 12:00 Kladno 3:2 Kladno  
přípravné utkání 3.2.2024 12:30 Teplice 0:7 UMT Sokolov  
přípravné utkání 11.2.2024 15:00 Doubravka 3:4 Doubravka  
přípravné utkání 25.2.2024 10:00 Petřín 2:10 Petřín  
přípravné utkání 2.3.2024 12:30 Chomutov 4:2 UMT Sokolov  
             

Přípravná utkání a turnaje 2022/23 (U17)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Soupeř Výsledek Místo/Povrch Propozice
U17 - Plauen 16.7. 10:00 Plauen 4:4 Baník, tráva  
U17 - Skalná 23.7. 10:00 Skalná 1:1 Skalná, tráva  
U17 - Most 30.7. 12:00 Most 4:1 Čepirohy, tráva  
Přeštice - U17 4.2.23 15:00 Přeštice 0:13 Přeštice  
Plavno  - U17 11.2.23 10:30 Plavno 5:4 Plavno  
U17-FC Stiftland 19.2.23   Stiftland 4:2 Stiftland  
U17 - Ústí 25.2.23 15:00 Ústí 3:1 Baník UMT  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Přípravná utkání a turnaje 2021/22 (U17)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Soupeř Výsledek Místo/Povrch Propozice
Most U17 - U17 17.7.2021 10:00 Most U17   Most, tráva  
Skalná - U17 24.7.2021 10:00 Skalná 1:3 Skalná, tráva  
Ml.Boleslav - U17 28.7.2021 12:00 Ml.Boleslav 5:2 Ml.Boleslav, tráva  
U17 - KV U17 31.7.2021 13:00 KV U17 7:2 Baník, tráva  
Lipová - U17 7.8.2021 16:30 Lipová 9:9 Lipová, tráva  
U17 - Ostrov U19 15.1.2022 15:00 Ostrov U19 8:2 Baník, UMT  
V.Plzeň - U17 22.1.2022 16:00 V.Plzeň 1:1 Luční, UMT  
U17 - Petřín 23.1.2022 12:00 Petřín 1:5 Baník, UMT  
Ústí - U17 5.2.2022 15:30 Ústí n.L. 7:4 Ústí n.L.  
Kladno - U17 26.2.2022 12:00 Kladno 1:2 Rynholec, UMT  
U17 - Most 5.3.2022 12:00 Most 4:2 Baník, UMT  
             

Přípravná utkání a turnaje 2020/21 (U17)

 

Utkání/turnaj Termín Čas Soupeř Výsledek Místo/Povrch Propozice
Most - FK U17   2.8.2020 11:00 Most 2:2 Most, tráva  
FK U17 - KV U19 8.8.2020 10:30 K.Vary U19 1:6 Sokolov, tráva  
Ml.Boleslav - FK U17 12.8.2020 14:00 Ml.Boleslav 0:3 Ml.Boleslav, tráva  
FK U17 - Ústí n.L. 15.8.2020 11:00 Ústí n.L. 4:4 Ústí n.L., tráva  
U17 - KV U17 5.6.2021 12:00 KV U17 8:2 Sokolov, tráva  
FC Cheb - U17 9.6.2021 16:30 FC Cheb 0:15 Lipová, tráva  
U17 - Most 17:7.2021 10:00 Most 4:2 Sokolov, UMT  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 70507
Posledních 30 dnů: 531 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17

© 2024 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne