FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Časté dotazy

1) Proč si máme vybrat Baník kemp?

Protože vkládáme do tohoto projektu své jméno, které je zárukou dlouholeté kvalitní práce s mládeží. Nejsme anonymní firma, kemp není pořádán za účelem zisku, ale pro spokojenost zúčastněných dětí a jejich rodičů. Proto můžeme nabídnout nižší cenu, než jiné podobné projekty, při zachování vysoké kvality.

2) Kdo povede tréninkové jednotky?

Troufáme si tvrdit, že to je opět silná stránka našeho kempu. Tréninky povedou téměř výhradně naši profesionální trenéři a naši zkušení trenéři mládeže, kteří v našem klubu vedou kategorie žáků a přípravek, nikoliv lidé bez zkušeností s mládeží. Jednotlivé trenéry budeme postupně představovat, takže již před začátkem kempu budete vědět, kdo bude s Vašimi dětmi pracovat.

3) Je kemp určený pouze pro hráče Baníku?

NE! Naopak, vítáme děti všech výkonnostních úrovní a ze všech klubů našeho kraje, samozřejmě se mohou zúčastnit i děti z jiných krajů, pokud jim to vzdálenost umožní. Ke všem dětem budeme přistupovat se stejnou péčí, ať je hráčem Baníku, či nikoliv.

4) Je kemp určen pouze chlapcům?

Kemp je určen pro chlapce i děvčata, jediné omezení je věk (ročníky 2007 až 2014).

5) Co zahrnuje cena 2800,- korun?

Cena zahrnuje 3x denně jídlo (2x svačina a oběd), pitný režim, veškerou tréninkovou náplň, značkové trenky a dres s logem kempu a přezdívkou hráče na zádech, veškeré doprovodné aktivity, malý dárek.

6) Bude se pouze trénovat na hřišti, nebo jsou pro děti připraveny i jiné aktivity?

Stejně jako na loňském Baník kempu budou připraveny i další aktivity, jde přece o prázdniny! Trénink na hřišti je samozřejmě základním kamenem kempu, ale rádi dětem zpříjemníme kemp i dalšími zážitky, máme připraven pestrý program, který budeme postupně představovat. Ale na hřišti se bude skutečně intenzivně pracovat tak, aby si děti odnesly základy nových dovedností a aby se v rámci svých možností individuálně zlepšily. 

 

 

 

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráčem března za přípravkové kategorie byl vyhlášen Martin Opatrný z kategorie U11. Šikovný štírek z nejstarší kategorie přípravek na sebe…

Příspěvky FAČR 2018

Příspěvky FAČR 2018

POZOR - NETÝKÁ SE DĚTÍ, KTERÉ NEMAJÍ ČLENSTVÍ FAČR (U7 a Vstupní výběr)!!!

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 45563
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 62 | Poslední den: 7

© 2020 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne