www.fksokolovpripravky.cz

Stanislav Galisz - trenér

Představovat Standu většině dětí, ani rodičů již nemusíme, je doslova trenérskou legendou Baníku. Výborný trenér, který  je podepsán pod kariérou takových hráčů jako je Tomáš Vondrášek, Petr Jiráček, nebo Michael Krmenčík. Stojí také za mnohými úspěchy žákovských týmů FK Baník, v roce 2013 byl dokonce vyhlášen trenérem roku žákovských kategorií České republiky. V sezóně 2021/2022 byl hlavním trenérem U13 FK Baník Sokolov v České lize mladších žáků, se kterou se mu podařilo získat mistrovský titul, v právě uplynulé sezóně 2022/23 na tento úspěch s ročníkem 2009 navázal, když v tabulce České ligy U14 obsalil jeho tým 2. místo. Standa je také držitelem trenérské licence UEFA  A, na kempu povede střední věkovou skupinu dětí.

Pro-idea - tvorba www stránek

Posledních 30 dnů: 759 | Posledních 7 dnů: 216 | Poslední den: 36