FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Mistrovská utkání U9 - krajský přebor mladších přípravek

Mistrovská utkání U9 - podzim 2022

 
Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo
Sokolov B 31.8.22 18:00 Bohemia 28:12 1.
Hvězda Cheb 13.9.22 16:30 Cheb 18:18 2.
Sokolov - dívky 15:9.22 17:00 Bohemia 27:3 3.
FC Cheb 28.9.22 14:00 Cheb 35:5 11.
Slavia KV 2.10.22 10:00 Bohemia 20:30 5.
Kadaň 8.10.22 12:00 Kadaň 66:1 6.
Aš/Hranice 16.10.22 10:00 Bohemia 51:13 7.
Mar. Lázně 1.11.22 17:15 Mar. Lázně 87:5 8.
Slavia KV "B" 30.10.22 10:00 Bohemia 33:19 9.
Ostrov 6.11.22 10:00 Bohemia 38:10 10.
           
           

 

Mistrovská utkání U9 - jaro 2023

 

           Utkání                Termín        Čas      Místo   Výsledek Kolo
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

Mistrovská utkání U8 - podzim 2021

 
Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo
Slavia KV "B" 02.09.21 17:00 Sokolov 43:19 2
FC Cheb 19.09.21 11:00 Sokolov 58:10 4
Mar. Lázně 25.09.21 14:30 Mar. Lázně 47:16 5
Ostrov 29.09.21 17:00 Ostrov 42:26 3
Hvězda Cheb 02.10.21 09:00 Sokolov 30:18 6
Slavia KV 06.10.21 16:30 Dvory 0:0 7
16.10.21 11:00 Sokolov 41:24 8
Slavia KV "B" 24.10.21 14:30 Drahovice 56:48 9
28.10.21 11:30 33:15 1
Ostrov 31.10.21 14:00 Sokolov 45:19 10
           
           

 

Mistrovská utkání U8 - jaro 2022

 

           Utkání                Termín        Čas      Místo   Výsledek Kolo
  FC Cheb 17.05.22 17:00 Cheb 15:35 11
Mar. Lázně 11.05.22 18:00 Sokolov 33:17 12
Hvězda Cheb 24.04.22 09:00 Cheb 9:37 13
Slavia KV 01.05.22 10:00 Sokolov 22:22 14
07.05.22 11:30 47:22 15
Slavia KV "B" 14.05.22 10:00 Sokolov 25:25 16
Ostrov 22.05.22 10:00 Ostrov 8:10 17
FC Cheb 26.05.22 16:30 Sokolov 22:24 18
Mar. Lázně 02.06.22 17:00 Mar. Lázně 15:14 19
Hvězda Cheb 11.06.22 10:00 Sokolov 32:30 20
Slavia KV 17.06.22 10:00 KV-Dvory 20:20 21

 

 

Mistrovská utkání U7 - podzim 2020

 
Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo
N.Sedlo - U7 NE 06.09.2020 14:00 N.Sedlo 23:2 1.
U7 - H.Slavkov SO 12.09.2020 09:00 Bohemia 1:14 2.
D.Rychnov - U7 PÁ 18.09.2020 17:00 D.Rychnov 4:18 3.
Březová - U7 SO 26.09.2020 13:00 Březová 23:5 4.
U7 - Lomnice SO 03.10.2020 09:00 Bohemia 6:14 5.
Vintířov - U7 ST 07.10.2020 17:00 Vintířov 10:17 6.
U7 - Kraslice  SO 17.10.2020 09:00 Bohemia   7.
K.Poříčí - U7 SO 24.10.2020 10:00 K.Poříčí   8.
U7 - Citice SO 31.10.2020 09:00 Bohemia   9.

 

Mistrovská utkání U7 - jaro 2021

 

           Utkání                Termín        Čas      Místo   Výsledek Kolo
            
           
           
           
           
           
           
           
           

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 60972
Posledních 30 dnů: 799 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 20

© 2022 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne