FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

Turnaje a přátelská utkání U8

Přátelská utkání

Kdy

Kde

Soupeř

Výsledek

17.8.2018 - 10:00 Bohemka

FKBS U8 - FKBS U9

5:73
18.8.2018 - 10:00 Bohemka FKBS U8 - Královské Pořičí U9

33:12

29.8.2018 - 18:00

Blšany

FK Teplice U8 - FKBS U8 14:14

20.9.2018 - 16:30

Habartov Baník Habratov U9 - FKBS U8 10:8

6.10.2018 - 14:00

Bohemka FKBS U8 - Arzberg U11 2:47

18.10.2018 - 16:30

K. Pořičí Královské Pořičí U9 - FKBS U8 3:11

30.10.2018 - 15:00

Bohemka FKBS U8 - TJ Lomnice U9 38:9

3.11.2018 - 10:00

Bohemka FKBS U8 - Baník Habartov U9 8:4

11.11.2018 - 10:00

K.Vary - hala Slavia Karlovy Vary - FKBS U8 15:15

18.1.2018 - 15:30

Bohemka

FKBS U8 - FKBS U7

----

15.2.2018 - 15:30

Bohemka FKBS U8 - FKBS U7 ----

23.2.2019 - 10:00

K.Vary - hala Slavia Karlovy Vary - FKBS U8 22:15

21.3.2019 - 16:00

Bohemka FKBS U8 - TJ Lomnice U9 22:20

26.3.2019 - 16:30

Bohemka FKBS U8 - H. Slavkov U9 14:11

6.4.2019 - 10:00

Bohemka FKBS U8 - KFBS U9 15:27

16.5.2019 - 16:30

Bohemka FKBS U8 - FKBS U7 ----

23.5.2019 - 16:30

Bohemka FKBS U8 - Lomnice ----

 

Seznam turnajů

Kdy

Čas

Kde

Umístění

25.8.2018

9:00 - 16:00

Plzeň - Petřín 17. místo

25.9.2018

8:00 - 14:00

Ondrášovka cup - Motorlet Praha

7. místo

10.11.2018

9.00 - 13.00 Mariánské Lázně - Hala

1. místo

17.11.2018

14:00 - 19:00 Rokycany - Hala 1. místo

25.11.2018

8:30 - 13:00 Hamr Braník - UMT 5. místo

9.12.2018

8:30 - 13:00 Koloděje - UMT 4. místo

15.12.2018

8:00 - 13:00 Ostrov - Hala 4. místo

16.12.2018

9:00 - 14:00 Plzeň - Hala 5. místo

19.1.2019

8:00 - 14:00 Rokycany - Hala 3. místo

26.1.2019

9:00 - 16:00 Gera (Německo) - Hala 10. místo

9.2.2019

8:00 - 14:00 Sokolov - Hala 3. místo

17.2.2019

8:00 - 14:00 Plzeň - Hala 5. místo

2.3.2019

8:00 - 14:00 Ostrov - Hala 4. místo

17.3.2019

8:00 - 14:00 Plzeň Petřín - Hala 6. místo

23.3.2019

14:00 - 17:00 Plzeň - tráva ----

1.6.2019

8:00 - 16:00 Vykáň - tráva 6. místo

8.6.2019

9:00 - 15:00 Jirkov - tráva 6. místo

22.6.2019

8:00 - 16:00 Ostrov - tráva 4. místo

29.6.2019

8:00 - 16:00 Citice - tráva 1. místo

24.8.2019

8:00 - 16:00 Petřín Plzeň - tráva  

9.10./10.10.2019

8:00 - 15:00 Ondrášovka cup  

19.10.-20.10.2019

8:00 - 15:00 Spořice - tráva  

 

Další aktuality

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráčem března za přípravkové kategorie byl vyhlášen Martin Opatrný z kategorie U11. Šikovný štírek z nejstarší kategorie přípravek na sebe…

Příspěvky FAČR 2018

Příspěvky FAČR 2018

POZOR - NETÝKÁ SE DĚTÍ, KTERÉ NEMAJÍ ČLENSTVÍ FAČR (U7 a Vstupní výběr)!!!

On-line trenérský kurz Grassroots Leader pro rodiče a nové trenéry

On-line trenérský kurz Grassroots Leader pro rodiče a nové trenéry

Nyní si rodiče a začínající trenéři mohou vyzkoušet a doplnit své vědomosti z oblasti trénování přípravek v on-line trenérském kurzu…

Nové video v sekci Sportovní příprava dětí

Nové video v sekci Sportovní příprava dětí

Hezké video s kompenzačními a protahovacími cvičeními pro přípravkové kategorie z dílny FAČRu - odkaz ZDE

Vánoční akademie 2017

Vánoční akademie 2017

Vánoční akademie 2017 s Pavlem Horváthem!

Všechny aktuality

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Anketa

Jak se Vám líbí nové stránky?

Ujde to

22%

Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 14668

Archív anket

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 35253
Posledních 30 dnů: 584 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 13

© 2019 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne