FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Mistrovská utkání U10 - krajský přebor starších přípravek

Mistrovská utkání U10 - podzim 2022

 

Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo
Hvězda Cheb 06.10.22 09:00 Cheb Výhra 32:22 1
Ostrov 18.10.22 10:00 Sokolov Výhra 50:6 2
FC Cheb 18.09.22 15:30 Cheb Výhra 48:9 3
Sokolov dívky 24.09.22 10:00 Sokolov Výhra 51:0 4
Slavia KV 01.10.22 10:00 Sokolov Prohra 17:19 5
Mariánské Lázně 09.10.22 14:45 Mariánské Lázně Výhra 19:17 6
Junior Hájek 13.10.22 16:30 Sokolov Výhra 52:8 7
Kadaň 23.10.22 10:00 Kadaň Výhra 65:3 8
29.10.22 10:00 Sokolov Výhra 102:4 9

 

Mistrovská utkání U10 - jaro 2023

 

           Utkání                Termín        Čas      Místo   Výsledek Kolo
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Mistrovská utkání U9 - podzim 2021

 
Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo
Slavia KV "B" 04.09.21 10:00 Karlovy Vary Výhra 22:15 2
FC Cheb 12.09.21 11:00 Sokolov Výhra 35:19 3
Mar. Lázně 19.09.21 14:00 Mar. Lázně Prohra 31:18 4
Slavia KV 26.09.21 11:00 Sokolov Prohra 18:44 5
Hvězda Cheb 09.10.21 16:00 Sokolov Výhra 36:22 7
Sokolov 19.10.21 16:30 Sokolov Prohra 10:20 8
Ostrov 20.11.21 10:00 Ostrov Výhra 29:24 6
Slavia KV 4.11.21 18:00 Karlovy Vary Prohra 21:34 9
FC Cheb 31.10.21 10:00 Cheb Prohra 34:22 10
Sokolov 7.11.21 10:00 Sokolov Prohra 30:18 1

 

Mistrovská utkání U9 - jaro 2022

 

           Utkání                Termín        Čas      Místo   Výsledek Kolo
 Mariánské Lázně 4.5.22  16:30 Sokolov Prohra 10:25 11
Slavia Karlovy Vary 16.4.22 12:00 Karlovy Vary Prohra 59:12 12
Ostrov 21.4.22 16:30 Sokolov Výhra 22:14 13
Hvězda Cheb 30.4.22 9:00 Cheb Prohra 26:21 14
Sokolov "A" 3.5.22 16:30 Sokolov Prohra 31:15 15
Slavia Karlovy Vary B 14.5.22 10:00 Karlovy Vary Remíza 17:17 16
FC Cheb 22.5.22 10:00 Sokolov Prohra 22:27 17
Mariánské Lázně 9.6.22 14:00 Mariánské Lázně Prohra 22:26 18
Slavia Karlovy Vary 5.6.22 10:00 Sokolov Remíza 23:23 19
Ostrov 12.6.22 11:30 Ostrov Remíza 12:12 20
Hvězda Cheb 19.6.22 10:00 Sokolov   21

 

 

 

 

 

Mistrovská utkání U8 - podzim 2020

 
Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo

Sokolov - FC Cheb/Lipová 
 5. 9. 2020  9:00 Bohemka 47:9 1.
Mar.Lázně - Sokolov 12. 9. 2020 11:30 Mariánské Lázně 7:45 2
Sokolov - Aš 19. 9. 2020 9:00 Bohemka 50:10 3
Hvězda Cheb - Sokolov 27. 9. 2020 10:00 Hvězda Cheb 13:70 4.
Sokolov - Ostrov 3. 10. 2020 11:00 Bohemka 46:12 5.
Sokolov - Slavia K.Vary 10. 10. 2020 9:00 Bohemka 39:9 6.
Slavia K.Vary B - Sokolov 17. 10. 2020 13:00 Dvory    7.
Cheb, Hala,8-13hod,  1-4 kolo 15.11.2020 8:00 Cheb    
KV, Hala, 9-13hod, 5-7 kolo 5.12.2020 9:00 KV    
           

 

Mistrovská utkání U8 - jaro 2021

 

           Utkání                Termín        Čas      Místo   Výsledek Kolo
            
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Mistrovská utkání U7 podzim 2019

 
Utkání Termín Čas Místo Výsledek Kolo
FK KRASLICE-U7 NE 20.8.2019 10:00 KRASLICE 12:9 1.
U7-LOMNICE SO 31.8.2019 11:00 Bohemia areál 4:9 2.
Loket-U7     Odhlašeni ze soutěže   3.
U7-Kynšperk Ne 15.9.2019

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 60972
Posledních 30 dnů: 799 | Posledních 7 dnů: 179 | Poslední den: 20

© 2022 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne