FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přátelská utkání 2009

2019-20 (U11)

 

TU/PU Datum Místo Soupeř Umístění/ výsledek Sraz/ začátek

Propozice/ podrobnosti

Mapa
TU 03.08.2019 Přepeře U12 1. místo 09:00 ZDE ZDE
PU 13.08.2019 Skalná Skalná 12:3 18:00    
TU 24.08.2019 Vykáň U11 7. místo 09:00 ZDE  
TU 31.08.2019 Braník U11 10. místo 09:00 ZDE  
Minirepublika 14.09.2019 Praha U11 4. místo 10:30 ZDE  
Minirepublika 12.10.2019 Hodonín U11 2. místo 10:00    
Ondrášovka 17.10.2019 Praha U11 3. místo 10:00 postup ZDE
PU 30.10.2019 Ostrov Ostrov 12:6 10:00    
Minirepublika 09.11.2019 Tábor U11 3. místo 11:00    
PU 23.11.2019 Sokolov U10  6:2 09:00    
TU - 2 týmy 24.11.2019 Zbuzany U11 1. a 3. místo 08:00   ZDE
TU - 2 týmy 07.12.2019 Fr.Lázně U11 1. a 2. místo 09:00 ZDE  
TU U10 08.12.2019 Sokolov U10 bez umístění 08:00    
TU 14.12.2019 Zbuzany U11 1. místo 08:00 ZDE/ZDE ZDE
TU 12.01.2020 K. Vary U11 4. místo 14:30    
PU 14.01.2020 N. Sedlo N.Sedlo  20:0 17:00    
TU 18.01.2020 Sokolov U11 1. a 2. místo 09:00 ZDE  
TU - triangl 25.01.2020 Ostrov 3x U13 1. místo 09:00 UMT  
PU 28.01.2020 Skalná U13  14:10 16:30 HALA  
TU 02.02.2020 Zbuzany U11 1. a 2. místo 08:00 ZDE + ZDE ZDE
PU 14.02.2020 Sokolov U10 FK 4:1 18:00 UMT Baník  
TU - triangl 15.02.2020 Ostrov 3x U13 1. místo 09:00 UMT ZDE
TU 16.02.2020 Fr.Lázně U11 1. místo 09:00 HALA ZDE
TU 16.02.2020 D.Břežany U12 1. místo 15:00 ZDE, ZDE ZDE
TU 23.02.2020 D.Břežany U12 1. místo 08:00 ZDE, ZDE ZDE
PU 24.02.2020 Sokolov Loko KV 23:2 14:30 Bohemia  
TU - triangl 29.02.2020 Sokolov 3x  U13 1. místo 10:00 Bohemia   
PU 06.03.2020 Sokolov Arzberg 6:0 18:00 Baník UMT  
TU 08.03.2020 Choceň U11 3. místo 08:30 ZDE, ZDE  
PU 11.03.2020 Sokolov Aš U13 6:5 n.p. 16:30 Bohemia  
PU 14.05.2020 Vyšehrad U11 14:1 14:00 UMT  
PU 16.05.2020 Sokolov Sedlec U13 11:3 10:00 Bohemia UMT  
PU 21.05.2020 Rokycany U11 18:1 10:00 Rokycany UMT  
Minirepublika 23.05.2020 Sokolov U11 1. místo 10:00 Bohemia  
PU 30.05.2020 Skalná U13 13:4 10:00 Skalná tráva  
Minirepublika 06.06.2020 Tábor U11 1. místo 11:00 Svépomoc  
PU 11.06.2020 U13 3:5 17:00 ZŠ Aš UMT  
TU 13.06.2020 Žlutice U13 4. místo 09:00 Žlutice tráva  
Ondrášovka 27.-29.6.2020 Benešov U11 8. místo 09:00 finále  

 

2018-19 podzim (U10)

 

MINITURNAJ JINDŘICHOVICE                             4. 8. 2018            1. místo

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ FK TEPLICE U10              11. 8. 2018            19:8

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ FK SKALNÁ                      15. 8. 2018            20:3

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ SLAVIA K.VARY               22. 8. 2018            14:13

TURNAJ NIEDERABSDORF (RAKOUSKO)       25. 8. 2018            2. místo

TURNAJ SC XAVEROV CUP                                2. 9. 2018            4. místo

MINIREPUBLIKA PÍSEK                                     22. 9. 2018            1. místo

KVALIFIKACE ONDRÁŠOVKA (PÍSEK)               9. 10. 2018          4. místo   

MINIREPUBLIKA SEZIMOVO ÚSTÍ                   20. 10. 2018           2. místo

MINIREPUBLIKA VLAŠIM                                   3. 11. 2018            3. místo

TURNAJ U11 ČERNOŠICE                               11. 11. 2018            3. místo

TURNAJ HAMR BRANÍK                                  24. 11. 2018            1. a 4. místo

 

2018-19 zima (U10)

 

TURNAJ U11 FR.LÁZNĚ                                    9. 12. 2018            4. místo

TURNAJ U11 KYNŠPERK                                15. 12. 2018            4. místo

TURNAJ WEIDEN                                             27. 12. 2018            5. místo

TURNAJ PLZEŇ                                                13. 1. 2019             4. místo

TURNAJ HAMR BRANÍK                                   20. 1. 2019             4. místo

TURNAJ SOKOLOV                                          26. 1. 2019              2. a 5. místo

TURNAJ HAMR BRANÍK  U11                            2. 2. 2019               2. místo

TURNAJ U11 FR.LÁZNĚ                                    3. 2. 2019               2. místo

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U11 JISKRA AŠ              9. 2. 2019               5:14

TURNAJ HAMR BRANÍK                                  10. 2. 2019               1. místo

TURNAJ U11 KYNŠPERK                                16. 2. 2019               1. místo

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U11 FK Baník                17. 2. 2019               12:11

TURNAJ KOLODĚJE                                        23. 2. 2019               2. místo

 

2018-19 jaro (U10)

 

TURNAJ BENEŠOV 2 týmy                                2. 3. 2019               2. a 4. místo

TURNAJ BOHEMIA 7+1                                    10. 3. 2019              1. a 2. místo

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U13 Loko KV                  16. 3. 2019              16:3

TURNAJ BOHEMIA 5+1                                    23. 3. 2019              1. a 2. místo

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U13 + U11 Loko KV         7. 4. 2019              14:4 a 34:4

MINIREPUBLIKA SOKOLOV                            13. 4. 2019               1. místo

TURNAJ U10 ČŇFŠ FR.LÁZNĚ                        21. 4. 2019               4. místo

TURNAJ LÁZNĚ KYNŽVART                              1. 5. 2019               1. místo    

TURNAJ POVRLY                                               8. 5. 2019                4. a 7. místo

MINIREPUBLIKA Č. BUDĚJOVICE                  11. 5. 2019                1. místo

TURNAJ IRFERSGRÜN                                     8. 6. 2019                3. místo

TURNAJ DRESDEN                                           9. 6. 2019                8. místo

MINIREPUBLIKA BRNO                                   15. 6. 2019                4. místo

TURNAJ AŠ                                                      22. 6. 2019                1. a 2. místo

 

 

Další aktuality

Sportovní odpoledne s náborem

Sportovní odpoledne s náborem

Na čtvrtek 5. září 2019 si FK Baník Sokolov připravil pro nejmenší děti (ročník 2013, 2014 a 2015 ) a jejich rodiče malé sportovní…

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem měsíce května 2018 Nicky Chumlen

Hráčem května 2018 přípravkových kategorií se stal Nicolas Chumlen z kategorie U9. Nicky potvrzoval pověst obávaného kanonýra v soutěži i…

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráči měsíce března a dubna 2018

Hráčem března za přípravkové kategorie byl vyhlášen Martin Opatrný z kategorie U11. Šikovný štírek z nejstarší kategorie přípravek na sebe…

Příspěvky FAČR 2018

Příspěvky FAČR 2018

POZOR - NETÝKÁ SE DĚTÍ, KTERÉ NEMAJÍ ČLENSTVÍ FAČR (U7 a Vstupní výběr)!!!

Všechny aktuality

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 45563
Posledních 30 dnů: 238 | Posledních 7 dnů: 62 | Poslední den: 7

© 2020 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne