FK Baník Sokolov - přípravky

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Baník Sokolov - přípravky
www.fksokolovpripravky.cz

FK Baník Sokolov - přípravky

Turnaje a přípravná utkání U11

Přátelská utkání 2023-24 (U11)

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
17.8.23 16:30 Příbram Jáchymov bez výsledku 
4.11.23 14:30 Plzeň Plzeň bez výsledku
         
         
         
         
         
         

Turnaje 2023-24 (U11)

Datum Místo + kategorie Umístění
19.08.23 Most 7. místo 
26.08.23 Hvězda Cup (Cheb) 13. místo
9.9.23 75. výročí FK (Sokolov) 5. místo
16.9.23 Miniliga (ČB) bez umístění
23.9.23 Minirepublika (Benešov) 3. místo
28.9.23 Neštěmice  6. místo
8.10.23 Miniliga (Benešov) bez umístění
14.10.23 Miniliga (Sokolov) bez umístění
21.10.23 Minirepublika (Neratovice) 1. místo
9.11.23 Planeo kvalifikace 6. místo
12.11.23 Miniliga (Benešov) bez umístění
18.11.23 Plzeň (hala) 4. místo
26.11.23 Memoriál Vojtěcha Kahovce (Praha) 2. místo
3.12.2023 Miniliga (Benešov) bez umístění
9.12.2023 Advent cup (Sokolov) 1. a 2. místo
14.1.24

Turnaj Sokolov (KV, Benešov, Příbram)

bez umístění
21.1.24 Cheb (hala) 1. místo
27.1.24 Turnaj Plzeň (Dynamo ČB, Příbram) bez umístění
28.1.24 Cheb (hala) 1. místo
16.3. Miniliga (Bohemians) ​​​​​​bez umístění 
6.4.24 Minirepublika (Neratovice) 1. místo
13.4. Miniliga (České Budějovice) bez umístění 
21.4. Miniliga (Sokolov) bez umístění 
27.4.24 Minirepublika (Sokolov) 2. místo
​1.5.24 ​​​O pohár města Jirkov 1. místo
18.5. Miniliga (Benešov) bez umístění
24.5.-26.5. Lomnice nad Popelkou  
15.6. Habartov  
16.6. Blšany  

Přátelská utkání 2022-23 (U10)

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
09.08.22 10:00 FTA Praha Skalná Výhra 
23.08.22 16:00 Slavia Praha Blšany Výhra
25.08.22 16:30 Chomutov Chomutov Výhra
5.10.22 17:00 Saalenstadt DE Výhra
19.10.22 17:00 Bayern Hof DE Výhra
4.11.22 16:00 U9 Sokolov Výhra
6.11.22 15:00 Bayern Hof Sokolov Výhra
19.2.23 10:00 Teplice Sokolov bez výsledku

Turnaje 2022-23 (U10)

Datum Místo + kategorie Umístění
27.08. - 28.08.22 Třeboň - Kapřík 9. místo
17.09.22 Minirepublika - Brno / Vítkovice 1. místo
28.09.22 Jirkov (2012) 10. místo
11.10.22 Planeo cup - kvalifikace 2. místo = POSTUP do republikového finále
15.10.22 Minirepublika - Sokolov 1. místo
12.11.22 Minirepublika - Benešov 2. místo
13.11.22 Hof (DE) - hala 6. místo 
20.11.22 Memoriál Vojtěcha Kahovce (2012) 4. místo
26.11.22 Vokovická liga 2x výhra
04.12.22 Dolní Břežany (2013) 2. místo
10.12.22 (10:00) Vánoční turnaj - Bohemia UMT 1. místo
7.1.23  Koloděje (2013) 1. místo
14.01.23 Koloděje (2012) 1. místo
21.01.23  Koloděje (2012) 1. místo
28.1. - 29.1.23 Třeboň - Kapřík (hala) 13. místo
18.2.23 Miniliga Bohemians bez výsledku
26.2.23 Miniliga Sokolov bez výsledku
12.3.23 Miniliga Táborsko bez výsledku
25.3.23

Minirepublika Znojmo

8. místo
1.4.23 PANINI Cup (Poděbrady)  2. místo
9.4.23 Miniliga Příbram bez výsledku
15.4.23 Minirepublika Mladá Boleslav 4. místo
7.5.23 Chomutov bez výsledku
20.5. - 21.5.23 Planeo cup - Hlučín  23. místo
3.6.23

Open Cup

(Pátek u Prahy)

1. místo
24.6.23 Tempo Cup 10. místo

 

Přátelská utkání 2021-22 (U9)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
24.08.21 16:30 U10 Sokolov   12:14
08.10.21 16:00 Lomnice (starší přípravka)   12:4
16.11.21 15:45 Lomnice (starší přípravka)   18:0
03.02.22 16:00 Lomnice (starší přípravka)   bez výsledku
26.02.22 12:00 Slavia Karlovy Vary   bez výsledku

 

Turnaje 2021-22 (U9)

 

Datum Místo + kategorie Umístění
14. 08. 21 Břasy (starší přípravka) 6. místo
22. 08. 21  Praha (2012) 3. místo
28.- 29.08.21 Třeboň (2013) 10. místo
18. 09. 21 Minirepublika (2013) 6. místo
22. 09. 21 Pohár mládeže - předkolo 2. místo
28. 09. 21 Jirkov (starší přípravka) 8. místo
07.10.21 Pohár mládeže - kvalifikace  3. místo (postup do finále)
16. 10. 21 Minirepublika (2013) 10. místo
06. 11. 21 Minirepublika (2013) 8. místo
13. 11. 21 Střešovice Cup (2013) 1. místo
17. 11. 21 Jirkov (2013) 1. místo
28. 11. 21  Most (2013) 1. místo
12. 12. 21 Hamr Braník (2012) 2. místo
18. 12. 21 Chomutov (2013) 3. místo
08. 01. 22 Dolní Břežany (2013) 3. místo
15. 01. 22 Most (2012) 6. místo
16. 01. 22 Benešov (2013) 1. místo
22.-23.01.22 Třeboň (2013) 10. místo
29. 01. 22 Most (2013) 1. místo
06. 02. 22 Hamr Braník (2012) 1. místo
06.02. 22 Hamr Braník (2012) 4. místo
12. 02. 22 Hamr Braník (2012) 2. místo
19.02.22 Hamr Braník (2013) 1. místo
20. 02. 22 Zimní turnaj (2013) 1. a 2. místo
27. 02. 22 Velvary (2013) 1.místo
05. 03. 22 Dolní Břežany (2013) 1. místo 
12. 03. 22 Jirkov (2013) 1. místo
02. 04. 22 Uhlířské Janovice (2013) 9. místo
07. 05. 22 Blšany (2013) 13. místo
14. 05. 22 Minirepublika 3. místo
28.-29.05.22 Finále Poháru mládeže (Znojmo) 8. místo v ČR
11.6.22 Jirkov (2013) 1. místo
18.06.22 Turnaj Pláničky Aš 5. místo
25.-26.6.22 O pohár českého lva (Neštěmice, 2013) 7. místo
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Přátelská utkání 2020-21 (U8)

 

Datum Čas Soupeř Místo Výsledek
21.9.20 16:30 K. Poříčí K. Poříčí 11:12, výhra
1.10.20 17:00 Citice Citice 1:13, výhra
12.12.20 13:30 K. Poříčí Bohemka 12:4, výhra
11.5.21 17:00 Citice Citice 19:0, výhra
27.5.21 17:00 Slavia KV KV 58:18, výhra

 

Turnaje 2020-21 (U8)

 

<

<

Datum Místo Umístění
15.08.2020 Nové Sedlo, turnaj pro U9 - dva týmy  1. a 2. místo 
22.08.2020,  Bohemia Soccer Cup - turnaj pro U9 4. místo.

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 70507
Posledních 30 dnů: 531 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17

© 2024 FK Baník Sokolov - přípravky | Všechna práva vyhrazena | tomas.hajek@fksokolov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne